.

.

wyprzedanie
BIDI SFP 155 M 1310/1550nm 40 KM BIDI sfp LC DDM Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivery

BIDI SFP 155 M 1310/1550nm 40 KM BIDI sfp LC DDM Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivery

€ 160.38

Ilość produktu
Istniejący

BIDI SFP 155 M 1310/1550nm (1550/1310nm) 40 KM Transceiver Opis produktu SFP BIDI-155 M-1310/1550nm-40 KM-LC-DDM Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivery są zgodne z Wielu Sourcing Small Form Factor Pluggable Umowy (MSA), transceiver składa się z czterech części : the LD kierowcy, wzmacniacz na ograniczenie, the 1310nm FP laserowe (FP 1550nm laser) i PIN zdjęcia-detektor. moduł łącza danych do 40 KM w 9/125um tryb pojedynczego włókna. specyfikacja Nadajnika parametr Symbol Min. Typ. Max. jednostka uwaga średnia Moc Wyjściowa DĄSY -7 -2 d Bm uwaga (1) Stosunek wyginięciem ER 8.2 d B centrum Długość Fali λC 1290 1310 1330 nm SFP BIDI-155 M-1310/1550nm-40 KM-LC-DDM 1530 1550 1570 SFP BIDI-155 M-1310/1550nm-40 KM-LC-DDM Spectrum Szerokość (RMS) σ 3.5 nm FP Laserowe (TX : 1310nm) boczne Tryb Współczynnik Tłumienia SMSR 30 d B FP Laserowe (TX : 1550nm) Pasma widma (-20d B) σ 1 nm nadajnik OFF Moc Wyjściowa POff -45 d Bm Impedancja Wejściowa różnicowy Line RIN 90 100 110 Ohm wyjście Eye Mask zgodny ze specyfikacją G.957 (klasa 1 bezpieczeństwie lasera) uwaga (2) uwaga (1) : Miara w 2 ^ 23-1 NRZ PRBS wzór uwaga (2) : Nadajnik eye mask rozdzielczości specyfikacja Odbiornika parametr Symbol Min. Typ. Max. jednostka uwaga wejście Optyczne Długości Fali λIN 1530 1550 1570 nm SFP BIDI-155 M-1310/1550nm-40 KM-LC-DDM 1290 1310 1330 SFP BIDI-155 M-1310/1550nm-40 KM-LC-DDM Czułość odbiornika PIN -32 d Bm uwaga (1) wejście Moc Nasycenia (Przeciążenie) PSAT -10 d Bm Los Sygnału Assert PA -44 d Bm Los Sygnału De-assert PD -32 d Bm uwaga (2) LOS Histerezy PA-PD 0.5 2 6 d B uwaga (1) : Mierzona ze źródłem Światła 1550nm (1310nm), ER = 8.2d B; = BER < 10 PRBS = 2 ^ ^-12 @ 23-1 NRZ uwaga (2) : Gdy SD de-stwierdził, RX dane +/-wyjście jest Wysoki Poziom (stały) gdy zdjęcia i opisy nie pasuje, opis i tytuł są prawidłoweobraz jest tylko w celach informacyjnych. powinny same jak w opisie produktu. jeśli jesteś mylić. prosimy o kontakt z usługi. o Wysyłce1. PRZYGOTOWANIE CZAS dostawy : wszystkie produkty są produkty niestandardowe, zazwyczaj zorganizujemy transport w ciągu 1-5 dni. jeśli pilne, prosimy o kontakt z nami.2. ABOUT FAKTURYjeśli potrzebujesz dostaw dla płatności może zapewnić formalne faktury (PI) do odprawy celnej możemy dostarczyć faktury handlowe3. ABOUT PODATKUjeśli nie ma specjalnej wiadomości, oznajmiać rzeczywistym wartość towarów, nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie opłaty celne; proszę sprawdzić polityki celnej na własne miejsce. jeśli potrzebujesz pomocy, prosimy o kontakt z nami.ZAUWAŻ : 1.przepraszam za wenie obsługuje P.

Dane produktu

Numer modelu:
XYT-SFP BIDI-155M-1310/1550nm-40KM-LC-DDM
Product Name:
BIDI sfp transceiver
Packaging Type:
SFP
Tranmission Rate:
155M
Wavelength:
1310/1550nm
Tranmission Distance:
40km
Fiber type:
Single fiber
Mode:
Single mode
Connector:
LC/SC
DDM:
Yes
Application:
Optical transceiver
Wybór klienta